Unity Ve C# İle Mobil Oyun Yapımı (Helix Jump, Wall Bricker)

0
Unity Ve C# İle Mobil Oyun Yapımı (Helix Jump, Wall Bricker)

Requirements

  • Temel Düzeyde C# Bilgisi gerekmektedir.
  • Unity Arayüzüne Hakimiyet
  • Unity hakkında az tecrübe olması

Description

Eğitim serisi boyunca, konunun uzmanı olan eğitmenler tarafından verilen derslerle, konuyu kavramak ve uygulamak için gerekli becerileri edineceksiniz. Ayrıca, öğrendiğiniz bilgileri uygulamak için çeşitli ödevler ve projelerle desteklenmiş olacaksınız.

Bu eğitim serisi, sizi gerçek dünya uygulamalarında kullanabileceğiniz bilgiye sahip kılmak için tasarlanmıştır. Hemen kaydolun ve gerçek dünya uygulamalarında kullanabileceğiniz bilgiye sahip olun! “

Bu Unity Kursumuzun temel amacı basit düzeyde mobil oyunlar yapmaktır. Bunu Yapmak için temel düzeyde unity bilgisi ve c# bilgisi olmalıdır. aksi halde kurs sizin için verimli olmayabilir. örnek olarak bir önceki kursumuzda basit düzeyde c# anlattık. flappy bird yapımını gösterdim. ve aynı şekilde redball4 tarzında yani ona benzeyen bir tür yapmayı gösterdim. bu şimdiki kursumuzda HelixJump hepimizin bildiği spiral bir objemiz var bunu hareket ettirerek oyunumuzu oynuyoruz. en son yaptığımız. Brick Breaker oyunu diğer mobil oyunlarına göre bir tık daha gelişmiş düzeyde tasarlama ile yaptık. bunu daha basit yollar ile yapılabilir. ama ben tamamen yazılım dili kullanarak çoğu işlevi yazılımsal olarak yapmak hem yazılım için bilginizi pekiştiricek ve unitye biraz daha aşina olmanıza olanak sağlıyacaktır.ben bile unity uzun süre kullandığım için bazen mantıksal veya unityden kaynaklı sorunlar yaşayabiliyorum. ama önemli olan sorunları aşıp oyunumuzu yeni saflara taşımaktır. Uzun bir süre unity deneyimine sahibim ama hepimiz sonuçta belirli sıkıntılar yaşıyoruz. önemli olan azimle vazgeçmeden bunu başarmak. Herşeyden önemlisi başarıya götüren yol ufak başarılardan geçer.

Who this course is for:

  • Unity Kullanıcıları
  • Oyun Yapmak İsteyenler
  • Mobil Oyun Yapmak İsteyenler
  • Unity’de Kendini Geliştirmek İsteyenler
  • Unity’de temel düzeyde proje yapmak isteyenler.

FREE $84.99 GET COUPON CODE

Online Courses
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

awsomenews Free Online Courses
Logo